درباره ما  
 

انجمن صنفی شرکت های مسافربری استان کردستان با شناسه ملی 14004237065 و ریاست آقای محمد شاهرخ عمویی، با توجه به نیازهایی که در زمینه رفاه حال مسافرین در رزرو و خرید بلیط احساس شده است نسبت به راه اندازی سایتی در همین زمینه اقدام نموده است.

پایانه ها از سال 1387 شروع به فعالیت نموده است و در ابتدا با سیستم جامع مدیریت شرکتهای مسافربری وارد عرصه ی حمل و نقل و ارائه ی خدمات بلیط اتوبوس گردید. سپس با هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل یعنی صدور کارت هوشمند برای راننده گان و اتوکارها سیستم نرم افزاری پایانه ها هم ارتقا پیدا کرد و تا به امروز به یاری خدا و همراهی مردم و شرکتهای مسافربری همیشه پیشگام در تغییرات بوده است.

از سال 1389 هم سایت پایانه ها رسماً فعالیت خود را با ارائه ی خدمات الکترونیکی بلیط شروع ادامه داد که در حال حاضر اکثر مسیرهای کشوری (اتوبوس / هواپیما) در سایت پایانه ها وجود دارد تا کاربر با خیال راحت بلیط سفر خود را تهیه نماید مسیرهای پر تردد که در حال حاضر وجود دارد شامل تهران به مشهد، تهران به تبریز، تهران به اصفهان، تهران به شیراز، تهران به ساری، تهران به یزد، و .... میباشد بهترین و نازلترین قیمت های بلیط هواپیما اعم از سیستمی و چارتری را در سایت پایانه ها بیابید و از قیمتهای ما لذت ببرید.