خرید بلیط اتوبوس

تهیه ی بلیط اتوبوس برای کسانی که قصد سفر دارند از گذشته تاکنون دردسرهای زیادی داشته است. در گذشته که وسایل ارتباطی مانند تلفن نبود، باید مسافر به صورت حضوری به ترمینال مراجعه کرده و بلیط خود را از شرکت مسافربری تهیه می کرد و ممکن بود در روزهای شلوغ مانند ایام تعطیلات ظرفیت سرویس ها سریع پر شود و به همین خاطر مسافر مجبور بود به صورت دربستی سفر کند و یا سفرش را عقب بیندازد و در نهایت شاید حتی از سفر منصرف شود.

پس از فراگیر شدن تلفن و گوشی های همراه مسافران میتوانستند با شرکت مسافربری تماس بگیرند تا بلیط را برای آنها رزرو کند و یا به صورت کارت به کارت بلیط بگیرند و دیگر به صورت حضوری به تعاونی مراجعه ننمایند در این صورت وقت مسافر هدر نمی رفت و مسافر میتوانست سفر خود را انجام دهد، اما در این حالت نیز باز هم مشکلاتی وجود داشت، مثلاً مسافر باید در جایگاهی مینشست که باب میلش نبود.

سرانجام با فراگیر شدن اینترنت، سایت ها و بازارگاه های بلیط اتوبوس شروع به کار کردند و این امکان را برای مسافران فراهم کردند که در هر لحظه و هر مکان از وضعیت بلیط های اتوبوس با خبر شوند و خرید بلیط را به راحتی و بدون نیاز به تماس تلفنی انجام دهند.

در این حالت مسافر می توانست قبل از اینکه ظرفیت اتوبوس ها پر شود بلیط خود را با انتخاب صندلی دلخواه تهیه نماید و پرداخت هزینه بلیط را از طریق درگاه های اینترنتی انجام دهد، همچنین در صورت انصراف از سفر بدون مراجعه حضوری و با اطمینان خاطر بلیط را استرداد کند و وجه بلیط را دریافت نماید.

خرید بلیط اتوبوس

مسیر های پرتردد بلیط اتوبوس

مسیر های پیشنهادی بلیط اتوبوس

      تاریخ حرکت