free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی
برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
بندرعباس شهری بندری و مرکز استان هرمزگان در جنوب کشور است. مناسب ترین زمان برای سفر به بندرعباس فصل پاییز و زمستان است چون در این فصل ها آب و هوای این منطقه معتدل است. از جمله جاذبه های گردشگری بندرعباس می توان به مسجد گله داری، حمام گله داری، معبد هندوها، عمارت کلاه فرنگی، قلعه فین و موزه مردم شناسی و موزه آب اشاره کرد.
حمام گله داری یکی از بناهای تاریخی بندر عباس به شمار می آید که در بخش مرکزی شهر واقع شده و در سال 1379 این بنا توسط سازمان میراث فرهنگی به صورت موزه درآمده است. این حمام در گذشته به عنوان حمام عمومی استفاده میشد و تنها حمامی است که از گذشته بندرعباس باقی مانده و قدمت آن به تاریخ قاجار برمی گردد و اکنون به یکی از جاذبه های بندرعباس تبدیل شده است.
این خطه دارای صنایع دستی زیبا و جذابی است که می توانند سوغاتی های ارزشمندی باشند. فاصله تهران تا بندرعباس 1300 کیلومتر است. برای طی کردن این فاصله دو مسیر وجود دارد. در مسیر اول از شهرهای قم، کاشان، یزد، شهربابک و سیرجان عبور کرده تا به بندرعباس رسید. مسیر دوم نیز از شهرهای قم، کاشان، اصفهان، شهر رضا و سپس شهربابک و سیرجان خواهد گذشت تا به بندر عباس می رسد که طی کردن مسیر دوم طولانی تر خواهد بود. شما برای تهیه بلیط و اطلاع یافتن از قیمت بلیط اتوبوس تهران به بندرعباس می توانید به سایت پایانه ها مراجعه کرده و لیست سرویس ها و قیمت ها را مشاهده کنید. ممکن است برای کاربران سایت پایانه ها این سوال پیش آمده باشد که خرید بلیط اتوبوس از سایت پایانه ها چقدر می تواند ایمن باشد؟ در پاسخ به این سوال کاربران سایت پایانه ها می توان به این نکته اشاره کرد که سایت پایانه ها مجهز به جدیدترین فناورهای روز دنیا است، برای جلب رضایت مشتریان سایت پایانه ها درگاه SSL مجهز به تمامی موارد ایمنی است که برای یک خرید ایمن مورد نیاز است. خرید بلیط اتوبوس تهران به بندر عباس رااز سایت پایانه ها خریداری کنید، سایت پایانه ها از بستری امن را برای مشتریانی که از این سایت بلیط اتوبوس خود را خریداری می کنند فرام کرده است.