free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی
برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
سایت پایانه ها پل ارتباطی بین شما و دفاتر مسافربری است تا بتوانید به آسانترین شکل خرید بلیط اتوبوس را انجام دهید. در این سایت خرید بلیط اتوبوس نیازی به عضویت در سایت ندارد همچنین می توانید نوع اتوبوس و موقعیت صندلی خود را انتخاب کنید. در صورتی که از سایت پایانه ها خرید بلیط اتوبوس را داشته باشید از تخفیفات ویژه بهره مند خواهید شد. هدف ما جلب اعتماد و رضایت شماست و تلاش می کنیم که بهترین سرویس دهی را ارائه بدهیم تا به راحتی بلیط خود را خریداری و رزرو نمایید.
کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین در ایران است. فاصله میان تهران و کرمانشاه 500 کیلومتر است که با اتوبوس تقریبا 7 ساعت طول می کشد. برای رسیدن به کرمانشاه دو مسیر وجود دارد. مسیر اول از تهران به ساوه و سپس همدان و کنگاور و کرمانشاه است که جاذبه های گردشگری بیشتری دارد. مسیر دوم از تهران به قم، اراک، ملایر و سپس نهاوند و کرمانشاه است. برای خرید بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه می توانید به پایانه های تهران مراجعه کرده و یا با استفاده از سایت پایانه ها از لیست سرویس ها و قیمت خرید بلیط اتوبوس vip اطلاع پیدا کنید و سپس سرویس مناسب را انتخاب کنید.
شهر کرمانشاه یکی از دیدنی ترین شهرهای تاریخی ایران است که آثار بسیار زیبایی از تاریخ را در خود جای داده است. یکی از ویژگی های استان کرمانشاه گوردخمه هایی است که در بیشتر شهرهای این استان وجود دارد. کرمانشاه جاذبه های گردشگری زیادی دارد که در اینجا به برخی از آنها می پردازیم.
طاق بستان یکی از زیباترین و مهم ترین آثار کرمانشاه است. این اثر مجموعه ای از سنگ نگاره ها و سنگ نوشته های دوره ی ساسانیان است. در محوطه طاق بستان دریاچه کوچکی را درست کرده اند. این مجموعه شامل دو طاق و یک صفحه تراشیده شده است که صحنه های تاریخی تاج گذاری خسروپرویز، تاج گذاری اردشیر دوم، تاج گذاری شاهپور دوم و سوم و ..... در آن حک شده است.
تکیه معاون الملک مربوط به دوره ی قاجار است. این تکیه شامل سه بنای عباسیه، حسینه و زینبیه است. بر روی کاشی کاری های بی نظیر تکیه معاون الملک صورت بزرگان دروه ی قاجار و عشایر کرمانشاه نقش بسته است. برخی از این کاشی کاری ها بیانگر داستان های تاریخی و مذهبی از جمله بارگاه حضرت سلیمان، وقایع صحرای کربلا و عاشورا و داستان رستم و سهراب است.
وقتی اسم کرمانشاه می‌آید یاد چه چیزهایی می‌افتید؟ کرمانشاه خیلی‌ها را یاد کتیبه بیستون می‌اندازد. کتیبه‌ای که بزرگترین سنگ نبشته دنیاست. محوطه بیستون که تنها اثر ثبت شده از کرمانشاه در فهرست جهانی است، نقوش زیادی را در خود جای داده است. این کوه که به معنای جایگاه خدایان است و به فرمان داریوش بر روی آن به سه خط میخی اکدی، عیلامی و پارسی باستان نوشته شده تا مجسمه هرکول که از شگفتی های این محوطه و البته مورد علاقه سارقان است. سر مجسمه هرکول دو بار تاکنون به سرقت رفته و سر فعلی کپی است.
تکیه بیگلربیگی، پارک کوهستان، موزه مردم شناسی، موزه پوشاک و زیورآلات و باغ گل ها