free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی
برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
مسیر اصفهان به تهران از مسیرهای شلوغ و دیدنی گردشگری ایران است. فاصله اصفهان تا تهران تقریبا 450 کیلومتر است. برای رسیدن به تهران در این مسیر باید از شهرهای کاشان و قم عبور کرد. فاصله زمانی این دو شهر تقریبا 5 ساعت طول می کشد. کل این مسیر آزاد راه با 3 لاین عبوری در هر مسیر رفت و برگشت می باشد. برای تهیه بلیط اتوبوس اصفهان به تهران به سایت پایانه ها مراجعه کرده و لیست سرویس ها و ساعت حرکت اتوبوس ها را مشاهده کنید. با این امکان می توانید سرویس مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب و رزرو کنید.
سایت پایانه ها پل ارتباطی بین شما و دفاتر مسافربری است تا بتوانید به آسانترین شکل خرید بلیط اتوبوس را انجام دهید. در این سایت خرید بلیط اتوبوس نیازی به عضویت در سایت ندارد و خیلی آسان است تنها لازم است که مسیر و زمان حرکت خود را مشخص کنید. همچنین می توانید نوع اتوبوس و موقعیت صندلی خود را انتخاب کنید. در صورتی که از سایت پایانه ها خرید بلیط اتوبوس را داشته باشید از تخفیفات ویژه بهره مند خواهید شد. هدف ما جلب اعتماد و رضایت شماست و تلاش می کنیم که بهترین سرویس دهی را ارائه بدهیم تا به راحتی بلیط خود را خریداری و رزرو نمایید.
در سایت پایانه ها با خرید بیش از 5 بلیط اتوبوس یک بلیط رایگان دریافت می کنید.
درباره تهران:
وسعت تقریبی تهران 700 کیلومتر مربع است که با حریم آن قریب دو هزار کیلومتر مربع مساحت دارد. جمعیت تهران حدود 8 میلیون نفر است که با احتساب شهر های استان و شهرکها در حدود 12 میلیون برآورد می‌شود. شورای شهر، تهران را به 22 منطقه شهری تقسیم کرده است.
تهران اول بار حدود 200 سال پیش توسط آغا محمدخان قاجار به عنوان پایتخت ایران برگزیده شد. تقریبا بیشتر عمارت‌ها و ابنیه قدیمی تهران که امروز بخشی از میراث فرهنگی ایران را شامل می شود متعلق به‌ همان دوره و یا دوران صفوی است.
تهران جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم:
عمارت مسعودیه مربوط به دوره قاجار است و در تهران، میدان بهارستان واقع شده است. باغ عمارت مسعودیه بادستور مسعود میرزا حاکم اصفهان، ملقب به ظل‌السلطان فرزند ناصرالدین شاه پس از آقامحمد در ۱۲۹۵ ق، به سرکارگری رضا قلی خان (ملقب به سراج الملک) در زمینی به وسعت حدود ۴۰۰۰ مترمربع و مرکب از بیرونی (دیوان خانه) و اندرونی و دیگر ملحقات بنا شده است. در واقع نام این عمارت نیز برگرفته از نام مسعود میرزا به مسعودیه شهرت یافته است.
کاخ گلستان محل اقامت پادشاهان سلسله قاجار از زیباترین بناهای پایتخت به حساب می آید که سابقه تاریخی آن به دوران صفویه بازمی گردد.