free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی

09901334024 : پشتیبانی سایت

برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
برای سفر با اتوبوس از مشهد به تهران باید مسافت 880 کیلومتری جاده کویری را طی کنید. در طول این مسیر از شهرهای نیشابور، دامغان و سمنان عبور خواهید کرد تا به تهران برسید. هرکدام از شهرهای نامبرده زیبایی ها و جذابیت های خاص خود را دارند پس اگر وقت کافی داشتید از این شهرها نیز دیدن کنید. با توجه به طولانی بودن مسیر اگر زمان کافی در اختیار ندارید سفر هوایی انتخاب مناسب تری است.
اگر می خواهید با اتوبوس سفر کنید به سایت پایانه ها مراجعه کنید و لیست سرویس های موجود به همراه زمان حرکت و قیمت بلیط را مشاهده کنید. همچنین می توانید شماره صندلی را نیز انتخاب کنید و با پرداخت مبلغ بلیط به راحتی بلیط اتوبوس vip مقصد مورد نظرتان را بدون مراجعه به پایانه های شهر خریداری کنید.
تهران مناطق گردشگری زیادی دارد که می توانید از آنها دیدن کنید.
برج میلاد با ارتفاع ۴۳۵ متر در شمال غربی تهران، میان تپه‌ ای با مساحت تقریبی ۱۴ هکتار واقع در جنوب محله شهرک غرب و شمال کوی نصر در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این برج بلندترین برج ایران و ششمین برج بلند مخابراتی جهان و بیستمین سازه بلند نامُتکی جهان است.
برج مخابراتی میلاد به دلیل بلندی بسیار و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت ایران است.

همچنین هتل های مناسبی از هتل های 5 ستاره تا مهمان خانه ها وجود دارد که می توانید با توجه به بودجه خود هر یک از آنها را برای اقامت انتخاب کنید.