free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی
برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
فاصله بندرانزلی تا تهران 366 کیلومتر است که 4 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد. در طول این مسیر از شهرهای رشت، قزوین و کرج عبور خواهید کرد تا به تهران برسید.
آبادانی تهران با ویرانی ری آغاز شد. دو بار حمله مغولان به ری و گریز مردم به مناطق اطراف باعث آبادانی مناطقی چون تهران گردید. دوره جدید شهرنشینی در تهران از سال 1300هجری شمسی آغاز می شود که رشد سریع و دگرگونی های چشمگیری را باعث گردید.
تهران اول بار حدود 200 سال پیش توسط آغا محمدخان قاجار به عنوان پایتخت ایران برگزیده شد. تقریبا بیشتر عمارت‌ها و ابنیه قدیمی تهران که امروز بخشی از میراث فرهنگی ایران را شامل می شود متعلق به‌ همان دوره و یا عهد صفوی است.
این شهر دارای 631 پارک (بوستان) است که از میان آنها 4 پارک جنگلی به مساحت 4000 هکتار و 627 پارک به مساحت 1130 هکتار بالغ می گردد. 9 فرهنگسرا، 43 خانه فرهنگ، 29 کتابخانه ،22 نگارخانه و 36 امامزاده از سرمایه های فرهنگی شهر تهران به شمار می آیند.
شهر تهران مانند سایر مناطق کشور جاهای دیدنی زیادی دارد که از جمله محبوب ترین آنها می توان برج میلاد، موزه آبگینه، بوستان نوروز، بوستان باغ ایرانی، بهشت مادران، بوستان آب و آتش، درکه، چشمه علی، بازار تجریش و میدان آزادی را نام برد. برای خرید بلیط اتوبوس vip می توانید به ترمینال های شهر خود مراجعه کرده و یا با مراجعه به سایت پایانه ها اقدام به خرید بلیط اتوبوس نمایید. در سایت پایانه ها خرید بلیط اتوبوس خیلی آسان است و نیازی هم به عضو شدن در سایت نیست تنها لازم است مسیر خود را مشخص کرده و وارد سایت پایانه ها شوید. لیست سرویس ها، ساعت حرکت اتوبوس ها و قیمت بلیط اتوبوس مسیر درخواستی شما به طور دقیق بیان شده است. همچنین این امکان وجود دارد که شما بتوانید صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.