free statistics پایانه ها | خرید بلیط اینترنتی

09901334024 : پشتیبانی سایت

برای وارد کردن مطلب جدید باید وارد سایت شده باشید
فاصله بندرانزلی تا تهران 366 کیلومتر است که 4 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد. در طول این مسیر از شهرهای رشت، قزوین و کرج عبور خواهید کرد تا به تهران برسید.
آبادانی تهران با ویرانی ری آغاز شد. دو بار حمله مغولان به ری و گریز مردم به مناطق اطراف باعث آبادانی مناطقی چون تهران گردید. دوره جدید شهرنشینی در تهران از سال 1300هجری شمسی آغاز می شود که رشد سریع و دگرگونی های چشمگیری را باعث گردید.
تهران اول بار حدود 200 سال پیش توسط آغا محمدخان قاجار به عنوان پایتخت ایران برگزیده شد. تقریبا بیشتر عمارت‌ها و ابنیه قدیمی تهران که امروز بخشی از میراث فرهنگی ایران را شامل می شود متعلق به‌ همان دوره و یا عهد صفوی است.
این شهر دارای 631 پارک (بوستان) است که از میان آنها 4 پارک جنگلی به مساحت 4000 هکتار و 627 پارک به مساحت 1130 هکتار بالغ می گردد. 9 فرهنگسرا، 43 خانه فرهنگ، 29 کتابخانه ،22 نگارخانه و 36 امامزاده از سرمایه های فرهنگی شهر تهران به شمار می آیند.
شهر تهران مانند سایر مناطق کشور جاهای دیدنی زیادی دارد که از جمله محبوب ترین آنها می توان برج میلاد، موزه آبگینه، بوستان نوروز، بوستان باغ ایرانی، بهشت مادران، بوستان آب و آتش، درکه، چشمه علی، بازار تجریش و میدان آزادی را نام برد. برای تهیه بلیط اتوبوس vip می توانید به ترمینال های شهر خود مراجعه کرده و یا با مراجعه به سایت پایانه ها بلیط خود را خریداری کنید. در سایت پایانه ها لیست سرویس ها،ساعت حرکت اتوبوس ها و قیمت بلیط مسیر درخواستی شما به طور دقیق بیان شده است. همچنین این امکان وجود دارد که شما بتوانید صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بندرانزلی یکی از شهرهای شمال ایران واستان گیلان است که در کنار تالابی وسیع قرار گرفته و طبیعتی جذاب و شگرف دارد. این شهر پنجمین بندر فعال اقتصادی کشور به حساب می آید. شهر انزلی یکی از پرباران ترین شهرهای کشور است که آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد. فاصله بین دو شهر تهران و بندرانزلی 365 کیلومتر است که طی کردن آن با اتوبوس تقریبا 6 ساعت طول می کشد. برای خرید بلیط اتوبوس vip به سایت پایانه ها مراجعه کرده و با مشاهده لیست سرویس ها بلیط اتوبوس خود را تهیه کنید.
از جمله جاذبه های دیدنی این شهر می توان به تالاب انزلی اشاره کرد. تالاب انزلی یکی از برگترین و جذاب ترین تالاب های جهان، زیستگاه طبیعی جانوران زیادی است. یکی از زیبایی های بی نظیر این تالاب وجود نیلوفرهای آبی است که سراسر تالاب را فراگرفته اند و قایق سواری در تالاب را به منظره ای رویایی تبدیل می کنند.
کشتی مسافرتی-تفریحی میرزا کوچک خان جنگلی تنها شناور سواحل شمال کشور است که برای مقاصد تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد. این کشتی دارای 5 طبقه، 74 متر طول، 12 متر عرض، 20 متر ارتفاع و 27 کابین درجه یک و دو با گنجایش 250 مسافر است.
از دیگر دیدنی های این شهر می توان به بلوار انزلی، کاخ موزه انزلی و بازار انزلی اشاره کرد.