استرداد بلیط اتوبوس


برای اطلاع از شرایط استرداد بلیط حتماً قوانین استرداد را در پایین صفحه مطالعه نمایید

توجه: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از شرکت های مسافربری و زیاد بودن حجم بلیط های استرداد شده، واریز مبلغ بلیط به حساب مسافران ممکن است 10 تا 15 روز کاری طول بکشد.برای برگشت بلیط باید با شماره موبایلی که بلیط را خریداری کرده اید وارد سایت شده باشید

ورود با شماره موبایل

به دلیل گسترده بودن مسیر های خرید بلیط اتوبوس از طریق سایت پایانه ها برگشت یا استرداد بلیط از طریق این سامانه شامل 2 قانون کلی می شود:

  • بلیط هایی که پس از برگشت بلیط، مبلغ بلیط به اعتبار کاربر در سایت افزوده می شود تا در سفرهای بعدی از آن استفاده کند.
  • بلیط هایی که پس از استرداد، مبلغ بلیط از یک روز الی 7 روز آینده به حساب بانکی کاربر واریز می گردد.در برگشت مبلغ بلیط به حساب مسافر مبلغی بابت هزینه کارت به کارت طبق تعرفه بانکی کسر می گردد.

برای شرایط قید شده زیر استرداد مجاز نبوده و فقط به صورت حضوری توسط شرکت مبدأ استرداد میسر می باشد:

  • بلیط های برکشت از خارج از کشور از مبدأ (آنکارا، استانبول، تفلیس، باتومی و ...)
  • با توجه به اینکه یکی از شرایط ورود به کشور گرجستان رزرو بلیط برگشت و پرداخت هزینه به شرکت طرف گرجی می باشد، بلیط های رفت از مبدأ ایران به تفلیس و باتومی غیر قابل استرداد می باشد.
  • هزینه کنسلی بلیط سفر های خارجی تابع قوانین بلیط های داخلی نبوده و شرکت های مسافربری بر اساس سیاست های خود شرایط کنسلی را تعیین می کنند.

باید به متن پیام نمایش داده شده بعد از استرداد بلیط توجه شود.

در صورتی که قصد استرداد بلیط داخل کشور را دارید حداکثر 3 ساعت مانده به حرکت بلیط خود را استرداد نمایید. چون حداکثر زمان استرداد بلیط بسته به نظر شرکت مسافربری متفاوت می باشد ممکن است کمتر از 3 ساعت مانده به حرکت نتوانید بلیط خود را استرداد نمایید.

بلیط هایی که قبل از یک ساعت مانده به حرکت استرداد می شوند شامل 10 درصد و بلیط هایی که کمتر از یک ساعت مانده به حرکت استرداد می شوند شامل 50 درصد کسورات می شوند.

زمان استرداد بلیط بسته به نظر مدیریت هر شرکت مسافربری متفاوت است بنابراین اگر نتوانستید به دلیل محدودیت زمانی بلیط خود را باطل نمایید میتوانید با شرکت مذکور تماس حاصل نمایید.

چنانچه سرویس توسط تعاونی کنسل شده باشد حتماً لازم است مسافر قبل از استرداد بلیط از طریق سایت و قبل از 2 ساعت مانده به ساعت حرکت با پشتیبانی سایت تماس حاصل نماید.