اجاره اتوبوس دربستی، مینی بوس و سواری به تمامی نقاط کشور

بعضی وقت ها دسته جمعی و گروهی سفر می روید و تعدادتون هم زیاده و می خواهید بین راهی هم هر جا خواستید توقف کنید و از طبیعت لذت ببرید یا از جاهای دیدنی و تاریخی دیدن کنید در این جور مواقع می توانید اتوبوس دربستی اجاره بگیرید یا اگر تعدادتون کمتر هست مینی بوس یا سواری سوار شوید. پس بسته به اینکه چند نفر باشید نوع خودرو دربستی رو انتخاب می کنید.

اگر تعدادتون کمتر از 4 نفر باشد استفاده از سواری دربستی برای شما مناسب است و یا اگر تعداد شما کمتر از بیست نفر باشد مینی بوس دربستی مناسب شرایط شماست البته مینی بوس های قدیمی تر تا بیست و سه نفر هم ظرفیت دارند.

در نهایت اگر خودرو سواری یا مینی بوس برای شما مناسب نبود اتوبوس دربستی حتما گزینه مناسبی خواهد بود چون تنوع زیادی در اتوبوس های دربستی وجود دارد از اجاره اتوبوس های VIP و درسا که مانیتور اختصاصی دارند و صندلی های آنها تخت شو هستند تا اتوبوس های اسکانیا و ولوو که تا 44 نفر ظرفیت دارند می توانید استفاده نمایید.

معمولاً برای سفرهای زیارتی، تفریحی و تحقیقاتی اتوبوس دربستی یا مینی بوس دربستی کاربرد زیادی دارد روشهای مختلفی برای اجاره اتوبوس دربستی وجود دارد که بسته به نوع اجاره قیمت آن متفاوت می باشد مثلاً شما می توانید اتوبوس (مینی بوس) را بصورت دربستی-رفت اجاره بگیرید یا بصورت رفت و برگشت که در این حالت شما را به مقصد می رساند و در زمان خاصی که با هم برنامه ریزی می کنید برای سفر برگشت مراجعه می نماید و در نهایت شما می توانید سفر رفت یا برگشت را با اتوبوس در اختیار اجاره بگیرید. عواملی که در نحوه هزینه گذاری موثر می باشد شامل موارد زیر است:

  • 1- نوع خودرو: سواری، مینی بوس، اتوبوس و ون
  • 2- مدل خودرو: خودرو ایرانی، خودرو خارجی، معمولی، درجه یک و VIP
  • 3- تعداد روز سفر: هر چقدر تعداد روز سفر بالا برود هزینه روزانه کمتر می شود
  • 4- میزان مسافت : به تعداد روز سفر نسبت دارد و حتما باید به این نکته دقت نمود که برای سفرهای بالای 300 کیلومتر حداقل روز بصورت رفت و برگشت سه روز می باشد
  • 5- نوع سفر:رفت، رفت-برگشت، در اختیار

برای هماهنگی برای رزرو اتوبوس دربستی ، مینی بوس دربستی و یا سواری دربستی با شماره های زیر تماس بگیرید:

نوع خدمت رسانی شماره تماس مدیر پشتیبانی
رزرو سرویس دربستی 09185769746 محمدی
سواری دربستی از سنندج به تمام نقاط ایران 09030771945 مقدم
رزرو اتوبوس دربستی، مینی بوس و سواری به سراسر کشور