راهنمای خرید بلیط اتوبوس


1- ابتدا شهری را که آنجا هستید و قصد سفر دارید را انتخاب می نمایید. (شهر مبدا)

2- سپس شهری را وارد کنید که می خواهید به آنجا سفر کنید. (شهر مقصد)

3- تاریخ حرکت را تعیین نموده و دکمه ی جستجو را بزنید.


صفحه نخست

4- لیست سرویسها را می بینید پس با توجه به ساعت حرکت، سرویس مدنظر را انتخاب کنید.

5- می توانید لیست سرویسهای مسیر برای روزهای آتی را نیز با کلیک روی آن ببینید.

6- فیلترهایی هم به شما برای انتخاب سرویس مناسب کمک می کند. ترتیب نمایش سرویسها به مسافرد کمک می کند تا با انتخاب نوع ترتیب سرویسها را بر اساس آن نمایش دهد که پیشفرض سرویسها بر اساس ساعت حرکت مرتب شده است اگر شما بخواهید سرویسهای تعاونی خاصی را کنار هم ببینید روی بر اساس تعاونی کلیک نمایید یا اگر بخواهید سرویس تمام تعاونیها را بر اساس بیشترین تخفیف ببینید گزینه ی بیشترین تخفیف را انتخاب می نمایید.


سرویس ها

7- روی دکمه ی "خرید بلیط" در مقابل سرویس مد نظر کلیک می کنید.

8- اگر قبلا ثبت نام نکرده اید اینجا با وارد کردن شماره موبایل ثبت نام می کنید و منتظر دریافت کد از طریق پیامک می شوید تا شماره موبایل تعیین اعتبار شود.


انتخاب سرویس

9- صندلی دلخواه را با توجه به راهنمای سمت راست انتخاب نمایید و روی ادامه کلیک کنید.


انتخاب صندلی

10- اطلاعات خود را وارد نمایید و با مطالعه ی کامل قوانین سایت روی ادامه کلیک کنید.


مشخصات مسافر

11- اگر قبلا در حساب کاربری که به شماره موبایل شما متصل است اعتبار دارید می توانید گزینه ی اعتبار را انتخاب نمایید تا از اعتبار موجود برای پرداخت استفاده نماید و اگر مبلغ خرید از اعتبار بیشتر باشد مابه التفاوت را برای پرداخت انلاین به بانک می فرستد.


تایید بلیط

12- اگر پرداخت آنلاین را انتخاب کردید و وارد صفحه ی بانک شدید، پس از وارد کردن مشخصات کارت و تایید اطلاعات وارد صفحه ی تاییدیه پرداخت از طرف بانک میشوید. در این صفحه باید دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید.


پرداخت آنلاین بلیط

13- همچنین باید منتظر بمانید تا به صفحه ی سایت پایانه ها ارجاع داده شوید و شماره پیگیری را دریافت کنید. در غیر این صورت خرید شما تایید نشده و وجه برداشت شده از کارت حداکثر تا 72 ساعت آینده به حساب شما برگشت داده می شود.


تاییدیه ی خرید بلیط