اتوبار و باربری تهران

شرکت باربری تهران اتوبار بهترین شرکت حمل و نقل سراسر کشور است، که با سال ها سابقه در زمینه اثاث کشی، اسباب کشی و حمل و نقل بار و اثاثیه، بین شهری و داخل تهران به مردم سراسر کشور خدمات رسانی کرده است. ما در تمامی ساعات شبانه روز در حال خدمات رسانی به مردم تهران و شهرستان ها هستیم .

اولویت ما بالا نگه داشتن کیفیت شرکت است. شما می توانید با خواندن تمامی لیست خدمات ما از سلامت بار خود اطمینان حاصل نمایید. تمامی بارهایی که توسط گارگران با تجربه و مسئولیت پذیر ما بسته بندی شده است را بیمه کرده ایم، پس با خیال آسوده اثاث و بار خود را به ما بسپارید .

قیمت حمل و نقل و اثاث کشی بر اساس نرخ اتحادیه تعیین شده است . در صورت درخواست شما ،تخلیه بار و چیدمان آن را نیز کارگران ما بر عهده می گیرند. اتوبار تهران تمامی وسایل نقلیه را پوشش داده و شما در صورت نیاز به هر نوع وسیله حمل و نقلی می توانید با ما تماس بگیرید .

اثاثيه منزل، بار و مبلمان اداری با كارتون هاى ضد ضربه و فوم بسته بندی می شود. بار شما كاملاً با فوم دورپيچ خواهد شد تا آسيبى به آن وارد نشود. با استفاده از ابزار مناسب بسته بندي و بکارگیری تكنسين هاى متخصص جابجايى بار ، كالاى شما در سلامت كامل بدستتان خواهد رسيد. نگران اثاثيه و بسته بندى آن نباشيد. پرسنل ما در انجام اين كار خبره هستند و با تجربه ى كاري بسيار ، اين پروسه را به نحو احسن به اتمام خواهند رساند . پس اثاثيه خود را با خاطر آسوده به ما بسپاريد .

تماس با ما : 02144337358 - 02188544989 - 02122921094

اتوبار و باربری تهران